noviny.OAKE.sk
Noviny Obchodnej akadémie, Watsonova 61, Košice
Dnes je pondelok, 20. marec 2023.    Meniny oslavuje Víťazoslav,  zajtra Blahoslav.

1.DVážený pán riaditeľ, vedenie školy, ctený profesorský zbor a milí študenti

dostalo sa mi mimoriadnej cti prihovoriť sa vám pri tejto slávnostnej príležitosti keď sme sa všetci zišli osláviť vzácny a nevšedný deň v živote nás mladých. Dovolím si začať vetou známeho antického filozofa: ´´Panta rei, všetko plynie´´.

A tak plynie aj čas, niečo, čo človek nedokáže ovplyvniť. Tak a je to tu. Stredná škola, čudné pokračovanie pre všetkých. Strach? Obavy? To všetko sme prežívali ked sme vstúpili do našej triedy, alebo cítili sme v srdiečkach teplo, ako keď človek cíti, že je milovaný ostatnými. Naša trieda je odlišná od ostatných tried našej školy, a to z toho dôvodu, že naša trieda je plná jazykov a atlétov. Naša trieda tvorí 29 skvelých ľudí, ktorých mám veľmi rada. Z toho prevahu však tvorí krajšie a nežnejšie pohlavie, čiže my dievčatá. A ten zvyšok? To sú naši zábavní chalani. Naša trieda, tak ako  aj všetky iné, je svojím zložením dosť rozmanitá. V našej triede nájdete typických bifľošov, frajerov, ktorí sa za každú cenu snažia byť vtipní, ukecané dievčatá, ktoré ako jediné dokážu pochopiť obsah svojho rozprávania, večne usmiateho človeka, no tiež sa môžeme popýšiť športovcami a umelcami. Tento blúdny kruh tvoríme My, teda úplne normálni ľudia s extrémne vysokou, no utajenou inteligenciou.

´´Neprajte si, aby to bolo ľahšie,

v živote sú veci tažšie,

prekonať ich vieme všetci,

profesori aj žiaci 1. D-čky

spoločne ich prekonáme,

aj keď toho veľa máme,

množstvo dievčat,

piati chlapci,

v triede sme sa takto našli.´´

Držte prsty nám, tak ako my držíme vám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Počasie
Košice
20. marca 2023, 10:45
prevažne jasno
prevažne jasno
12°C
pocitová teplota: 16°C
tlak vzduchu: 1020 mb
vlhkosť vzduchu: 46%
rýchlosť vetra: 1 m/s VSV
UV-Index: 3
Východ Slnka: 5:39
Západ Slnka: 17:47
 
Ankety

Ktorá prvácka trieda sa tento rok na imatrikulácii predstavila najlepšie?

View Results

Loading ... Loading ...