noviny.OAKE.sk
Noviny Obchodnej akadémie, Watsonova 61, Košice
Dnes je pondelok, 22. apríl 2024.    Meniny oslavuje Slavomír,  zajtra Vojtech.

Naša štafeta

Prvú októbrovú nedeľu sa v Košiciach tradične konal už 98.ročník Medzinárodného maratónu mieru. Aj tento rok mala naša škola svojich reprezentantov na tomrto podujatí. Pp. Mikuláš Lukáč absolvoval polmaratón a pp Kravcová spolu so študentami z 2.D a 3.D triedy Benjamínom Bálintom, Dominikom Dikejom a Michalom Stullerom absolvovala štafetu.

Študenti našej školy fandili našim reprezentantom dobre, keďže pp Lukáč dobehol v polmaratóne na krásnom 58.mieste (z 2762 účastníkov) s výborným časom 1:25:57. Len 8 sekúnd zaostal za svojím osobným rekordom. Aj naša štafeta s pp Kravcovou a chlapcami z 2.D a 3.D triedy úspešne dobehla do cieľa. Všetkým našim reprezentantom srdečne blahoželáme k ich výkonu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Počasie
Failure notice from provider:
Connection Error:http_request_failed
Ankety

Ktorá prvácka trieda sa tento rok na imatrikulácii predstavila najlepšie?

View Results

Loading ... Loading ...