noviny.OAKE.sk
Noviny Obchodnej akadémie, Watsonova 61, Košice
Dnes je piatok, 22. október 2021.    Meniny oslavuje Sergej,  zajtra Alojzia.

Naša štafeta

Prvú októbrovú nedeľu sa v Košiciach tradične konal už 98.ročník Medzinárodného maratónu mieru. Aj tento rok mala naša škola svojich reprezentantov na tomrto podujatí. Pp. Mikuláš Lukáč absolvoval polmaratón a pp Kravcová spolu so študentami z 2.D a 3.D triedy Benjamínom Bálintom, Dominikom Dikejom a Michalom Stullerom absolvovala štafetu.

Študenti našej školy fandili našim reprezentantom dobre, keďže pp Lukáč dobehol v polmaratóne na krásnom 58.mieste (z 2762 účastníkov) s výborným časom 1:25:57. Len 8 sekúnd zaostal za svojím osobným rekordom. Aj naša štafeta s pp Kravcovou a chlapcami z 2.D a 3.D triedy úspešne dobehla do cieľa. Všetkým našim reprezentantom srdečne blahoželáme k ich výkonu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Počasie
Košice
22. októbra 2021, 8:20
jasno
jasno
6°C
pocitová teplota: 8°C
tlak vzduchu: 1010 mb
vlhkosť vzduchu: 93%
rýchlosť vetra: 0 m/s S
UV-Index: 0
Východ Slnka: 7:06
Západ Slnka: 17:32
 
Ankety

Ktorá prvácka trieda sa na imatrikulácii predstavila najlepšie?

View Results

Loading ... Loading ...