noviny.OAKE.sk
Noviny Obchodnej akadémie, Watsonova 61, Košice
Dnes je pondelok, 26. február 2024.    Meniny oslavuje Viktor,  zajtra Alexander.

n1Deň narcisov je unikátna sociálne prínosná charitatívna zbierka organizovaná každoročne 11. apríla Ligou proti rakovine do ktorej sa samozrejme zapojila aj naša škola.

n5Študenti našej školy vyšli do ulíc a snažili sa osloviť čo najviac ľudí, aby si od nich zakúpili narcis za ľubovoľný príspevok. Každý, kto prispel, dostal pripináčik s narcisom. Každý, kto v ten deň nosí na svojom oblečení narcis, prejavuje gestom podporu ľuďom, ktorí bojujú s rakovinou. Všetky peniaze, ktoré sú vyzbierané v tento deň sú rozdelené pre pacientov a ich rodiny po celom Slovensku. Liga proti rakovine taktiež celoročne pracuje aj na iných projektoch. Snaží sa zvýšiť informovanosť a dôležitosť prevencie proti tejto chorobe či financuje výskumy na liečbu tejto diagnózy.

 

Naša škola môže byť hrdá na svojich študentov, ktorí sa dobrovoľne zúčastnili na tejto zbierke.

 

Nina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Počasie
Failure notice from provider:
Connection Error:http_request_failed
Ankety

Ktorá prvácka trieda sa tento rok na imatrikulácii predstavila najlepšie?

View Results

Loading ... Loading ...