noviny.OAKE.sk
Noviny Obchodnej akadémie, Watsonova 61, Košice
Dnes je pondelok, 22. apríl 2024.    Meniny oslavuje Slavomír,  zajtra Vojtech.

Dofe2Dňa 12.decembra 2017 sa traja študenti Obchodnej akadémie na Watsonovej 61 Košice (Patrícia Sajková, Patrik Lechman, Matej Šlauka) zúčastnili na odovzdávaní cien Vojvodu z Edinburghu v Bratislave. S pani profesorkou Dratvovou, ktorá nás sprevádzala , sme sa stretli  o 4:30 na železničnej stanici v Košiciach a spoločne sme odišli hľadať správny vozeň. Kde sme sa usadili, cesta mohla začať.

Dofe3Cesta prebiehala bez problémov, pospali sme si a o 10:00 sme boli v Bratislave. Spoločne sme sa prepravili MHD do Auly Ekonomickej univerzity. Prezliekli sme sa do gala a veci si odložili v šatni. Keďže sme tam boli ako prví. poobzerali sme si aulu, porozprávali sa s organizátormi ceremónie a netrpezlivo sme čakali dve hodiny na začiatok ceremónie. Pred začiatkom, keď už boli všetci usadení, sme dostali organizačné pokyny, ako to bude prebiehať.

Dofe6Ceremónia sa začala príhovormi a vystúpením jedného z účastníkov, ktorý hral na Dofe7klavíri skladbu, ktorú sa naučil počas programu DoFe a potom sme prešli k odovzdávaniu cien, ktoré nám odovzdal sám riaditeľ kancelárie Dofe pre Slovensko a Veľvyslanec Spojeného kráľovstva na Slovensku. Cenu si celkovo prebralo 213 účastníkov Dofe.

Po ukončení ceremónie nasledovala recepcia, kde sme sa občerstvili a porozprávali aj s Dofe5inými účastníkmi o našich dojmoch z ceremónie. Potom nasledovala už len dlhá cesta domov. Domov sme dorazili síce unavení, ale plní nových zážitkov.

 

Matej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Počasie
Failure notice from provider:
Connection Error:http_request_failed
Ankety

Ktorá prvácka trieda sa tento rok na imatrikulácii predstavila najlepšie?

View Results

Loading ... Loading ...