noviny.OAKE.sk
Noviny Obchodnej akadémie, Watsonova 61, Košice
Dnes je piatok, 31. marec 2023.    Meniny oslavuje Benjamín,  zajtra Hugo.

Milí študenti, milí čitatelia Novín Obchodnej akadémie,

 

po letných prázdninách sa opäť a nanovo rozbehli NOA. Prichádzajú v novom šate, preto je aj táto stránka stále vo výstavbe. Preto Vás prosíme o trpezlivosť pri niektorých nedostatkoch a pri postupnom dopĺňaní jednotlivých rubrík, do ktorých chceme vložiť spočiatku aj najlepšie články a rozhovory zo starej verzie NOA. Kompletnú starú verziu NOA nájdete v archíve.Naša redakcia verí, že Vás svojimi  rubrikami  zaujmú.

 

Aké rubriky budú mať noviny v tomto školskom roku?

 

  1. V časti  Z AKTUÁLNEHO DIANIA Vás chceme reportážami študentov informovať o aktuálnych udalostiach v škole.  Aj VY môžete svojimi článkami vykresliť dianie na našej škole.
  2. V časti PREDSTAVUJEME VÁM by sme Vám chceli postupne predstaviť nováčikov na našej škole, teda prvákov.
  3. Časť OČAMI ABSOLVENTA je otvorená príspevkom absolventov našej školy, kde majú možnosť zaspomínať na štúdium na našej škole resp. poradiť našim terajším študentom OA pri výbere vysokej školy.
  4. V rubrike FÓRUM máte možnosť vyjadriť svoje názory na život na škole. Príspevky zasielajte na adresu redakcie NOA noa@oake.sk
  5. V ďalších rubrikách sa Vám pokúsime priniesť ROZHOVORY  s vyučujúcimi našej školy (hlavne tými novými) a inými osobnosťami našej školy. Ak by ste si radi prečítali rozhovor s konkrétnym  vyučujúcim, dajte nám vedieť na  adrese noa@oake.sk. Na túto adresu môžete posielať aj svoju vlastnú tvorbu, ktorú Vám uverejníme v rubrike VLASTNÁ TVORBA.          ( prosím zasielať vo worde v prílohe). Takisto pokračuje Vaša obľúbená FOTOGALÉRIA, kde si môžete prezrieť fotky z rôznych akcií školy.

 

Verím, že Vás Noviny Obchodnej akadémie  zaujmú aj v tomto školskom roku a aj Vy budete do nich aktívne prispievať článkami resp. diskusnými príspevkami. Verím, že Vaše príspevky nebudú nikoho urážať, nebudú vulgárne a antihumánne.

 

Redakcia NOA si vyhradzuje právo nezverejniť príspevok (resp. zrušť diskusiu k článku/fotke), ktorý bude vulgárny, bude napádať osobnú dôstojnosť kohokoľvek.

 

Ak aj Vy chcete byť členom redakcie NOA, napíšte na adresu noa@oake.sk alebo sa zastavte osobne u pp Liptáka v kabinete CUJ (oproti CJ2).

 

Na spoluprácu s Vami sa teší  Redakcia NOA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Počasie
Košice
31. marca 2023, 14:27
prevažne zamračené
prevažne zamračené
11°C
pocitová teplota: 12°C
tlak vzduchu: 1010 mb
vlhkosť vzduchu: 81%
rýchlosť vetra: 2 m/s J
UV-Index: 1
Východ Slnka: 6:16
Západ Slnka: 19:04
 
Ankety

Ktorá prvácka trieda sa tento rok na imatrikulácii predstavila najlepšie?

View Results

Loading ... Loading ...